U BIJELJINI

Siroki u finisu

BIJELJINA - Gradska dvorana. Gledalaca 1.300. Sudije: Zurakovic (Zenica) i Dervisevic (Tuzla). Rezultat: Radnik - Siroki 66:74 (39:30). RADNIK: Ruvinic 8, Destanic 2, Bijelovic 6, Gavric, Rajkovic 28, Stanislovic, Miljus, Rojavic, Ramac 6, Ilic, Mavrenski 10, Kocozar 6. SIROKI: Vujanovic 8, Saravanja, Jordan 18, Batinic, Carter 28, Jelicic, Ramic, Rados 6, Borcic, Vulic 7, Pejcinovic 7. U veoma lijepoj i dinamcnoj igri kosarkasi Sirokog zasluzeno su izborili pobjedu i eliminisali bijeljinski Radnik iz daljeg takmicenja za evro-kupove. Kosarkasi Radnika su izvrsno igrali do sredine drugog poluvremena. Noseni snaznom zeljom za revansom, Biljeljnci su bili na pragu uspjeha. Medjutim, u posljednjih pet minuta potpuno su posustali. To gosti vjesto koriste iskusniji i snazniji, pa rezulat preokrecu u svoju korist.